Quantcast

Scores

February 12

UW-Superior1

UW-Stevens Point6

Final

Women's Hockey

Minnesota7

UMD3

Final

Women's Hockey

St. Norbert3

St. Scholastica2

Final

Men's Hockey

UW-Superior3

UW-Eau Claire9

Final

Men's Hockey

Duluth Denfeld67

Zimmerman68

Final

Girls' Basketball

Cherry80

Eveleth-Gilbert54

Final

Boys' Basketball

Floodwood60

Cromwell51

Final

Boys' Basketball

Barnum89

South Ridge34

Final

Boys' Basketball

Hibbing89

Pequot Lakes45

Final

Boys' Basketball

Two Harbors22

Esko101

Final

Boys' Basketball

Solon Springs61

Drummond36

Final

Boys' Basketball

Grand Rapids4

Duluth Denfeld2

Final

Boys' Hockey

UMD56

MSU-Moorhead76

Final

Women's Basketball

UMD71

MSU-Moorhead75

Final

Men's Basketball

February 11

Spooner34

Chetek43

Final

Girls' Basketball

Virginia42

Deer River54

Final

Girls' Basketball

South Ridge54

Barnum51

Final

Girls' Basketball

Superior63

Grand Rapids88

Final

Girls' Basketball

Ely27

Mesabi East43

Final

Girls' Basketball

Mt. Iron-Buhl82

Cherry32

Final

Girls' Basketball

Eveleth-Gilbert71

Northwoods41

Final

Girls' Basketball

Esko53

Duluth Denfeld49

Final

Boys' Basketball

International Falls52

Cloquet91

Final

Boys' Basketball

Hermantown77

Moose Lake-Willow River34

Final

Boys' Basketball

Duluth East6

Superior0

Final

Boys' Hockey

Hermantown7

Hibbing-Chisholm0

Final

Boys' Hockey

Cloquet11

Proctor2

Final

Boys' Hockey

Proctor-Hermantown3

Hibbing-Chisholm0

Final

Girls' Hockey

February 9

Bemidji State2

UMD1

Final

Men's Hockey

UW-River Falls2

UW-Superior2

Final/OT

Men's Hockey

Virginia49

Two Harbors43

Final

Girls' Basketball

Cherry74

Wrenshall28

Final

Girls' Basketball

Grantsburg70

Spooner33

Final

Girls' Basketball

Superior52

Duluth East45

Final

Girls' Basketball

International Falls69

Littlefork-Big Falls64

Final

Girls' Basketball

Grand Rapids73

Hermantown66

Final

Boys' Basketball

Solon Springs75

Butternut32

Final

Boys' Basketball

Cloquet88

Duluth Marshall55

Final

Boys' Basketball

Hibbing93

Chisholm69

Final

Boys' Basketball

Northwestern57

Ashland44

Final

Boys' Basketball

Mesabi East74

Eveleth-Gilbert57

Final

Boys' Basketball

Superior60

Duluth East41

Final

Boys' Basketball

South Ridge68

Cromwell59

Final

Boys' Basketball

McGregor69

Lakeview Christian56

Final

Boys' Basketball

Proctor78

Duluth Denfeld75

Final/2OT

Boys' Basketball

Duluth Marshall2

Duluth Denfeld0

Final

Boys' Hockey

Hibbing-Chisholm7

Virginia-MIB2

Final

Boys' Hockey

Hermantown6

Superior2

Final

Boys' Hockey

North Shore6

Proctor3

Final

Boys' Hockey

Eveleth-Gilbert2

Ely0

Final

Boys' Hockey

Moose Lake Area4

Becker0

Final

Boys' Hockey

Duluth East5

Lakeville South4

Final/OT

Boys' Hockey

Boston111

Milwaukee112

Final

NBA

Dallas4

Minnesota3

Final/OT

NHL

February 8

Cromwell93

South Ridge66

Final

Girls' Basketball

Carlton54

North Woods36

Final

Girls' Basketball

Silver Bay78

NE Range54

Final

Boys' Basketball

Solon Springs57

Northwood54

Final/OT

Boys' Basketball

Barnum57

Deer River42

Final

Boys' Basketball

Esko65

Cloquet43

Final

Boys' Basketball

Moose Lake Area1

Proctor-Hermantown6

Final

Girls' Hockey

Hibbing-Chisholm4

Duluth Marshall1

Final

Girls' Hockey

UW-Superior72

St. Catherine77

Final

Women's Basketball

New Orleans116

Minnesota102

Final

NBA

February 6

St. Scholastica9

North Central (MN)0

Final

Women's Tennis

UW-Superior1

UW-River Falls2

Final

Women's Hockey

UMD5

MSU-Mankato2

Final

Women's Hockey

St. Scholastica2

Adrian3

Final/OT

Women's Hockey

St. Scholastica9

North Central0

Final

Men's Tennis

UMD3

Colorado College2

Final

Men's Hockey

Concordia (WI)1

St. Scholastica5

Final

Men's Hockey

South Ridge70

Ely26

Final

Girls' Basketball

Hermantown80

Chisago Lakes57

Final

Girls' Basketball

Cloquet56

North Branch54

Final

Girls' Basketball

Moose Lake-Willow River60

International Falls53

Final

Boys' Basketball

South Ridge51

Ely52

Final

Boys' Basketball

Chisago Lakes69

Hermantown46

Final

Boys' Basketball

Duluth Denfeld5

Eveleth-Gilbert2

Final

Boys' Hockey

Duluth East2

Lakeville North3

Final

Boys' Hockey

Superior6

Chippewa Falls/Menomonie1

Final

Girls' Hockey

St. Scholastica67

Crown63

Final

Women's Basketball

UMD46

Winona State57

Final

Women's Basketball

UMD60

Winona State81

Final

Men's Basketball

St. Scholastica93

Crown55

Final

Mens' Basketball